Bizleri Tanıyın

foto2

ALKUR, 1993 yılından bu yana otomatik kapı sektöründe faaliyette bulunan, İstanbul merkezli bir kuruluştur.

ALKUR üretimini 5000 m²’lik alana sahip fabrikasında gerçekleştirmektedir.”GELECEĞ’E AÇILAN KAPILAR” sloganıyla, kaliteyi ön planda tutarak, her zaman daha iyiyi uygun şartlarda tüketiciyle buluşturmuştur.

 

ALKUR garaj kapısı panel ve roll form profillerini üretmektedir. Alüminyum ve EPDM komponentlerini ise iç tedarikçilerden, bunlar haricindeki ekipmanları yurt dışından temin etmektedir.Ayrıca Otomatik Kapı sektöründe kullanılan motor ve aksesuarlarda bütün dünyanın kabul ettiği firmalarla distribütörlük bazındaki çalışmalarıyla en iyilerin takımını oluşturmuştur.

ALKUR’un Türkiye geneline yayılmış saygın firmalardan oluşan müşteri referansları, orta ve uzun vadeli stratejilerinin ne kadar gerçekçi olduğunun göstergesidir.

 

Motivasyonu yüksek ekibimizle gelecekteki hedeflerimize başarıyla ulaşacağımıza inanıyoruz.

     GENEL MÜDÜR

ALKUR KRONOLOJI (1993 - 2024)

ALKUR - Konfor ve Güvenlikte Zirveye Ulaşan Otomatik Kapı Çözümleri

ALKUR ile birlikte, otomatik kapı sektöründe güvenilirlik, kalite ve inovasyonun bir araya geldiği bir deneyim yaşayın. Geleceğe açılan kapılarımızla sizleri bekliyoruz.

Sohbeti Başlat!
💬 Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba! Sitemizde WhatsApp yardım hizmetini kullanarak bize ulaştınız. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sormak istediğiniz herhangi bir şey varsa çekinmeden sorabilirsiniz. Sizin için buradayız!